HAKKIMIZDA

ALİ IŞIK

Tek bir karede doğru mesajı verebilmek profesyonellerin işidir. Endüstriyel fotoğraf çekimi, moda çekimi, iç dış mekan çekimi, stil life ve dış mekan düğün çekimlerinde alanında uzman, genç,dinamik ekibiyle hizmet veren IŞIK FOTOĞRAF  müşterilerine beraber çalışmanın ayrıcalıklarını yaşatır.

 

Algılatmak istenen unsur, hedef kitlenize etkin bir şekilde yansıtılır. IŞIK FOTOĞRAF’ın ilk görevi objeye hayal edilebilecek her açıdan bakmaktır. Çünkü IŞIK FOTOĞRAF o heyecan verici, sıra dışı öykünün oralarda bir yerlerde olduğunu bilir. Bu heyecan verici sıra dışı öyküyü bulmak zor görünebilir. Zordur da... Ancak her iyi obje ona sahiptir  ve IŞIK FOTOĞRAF onu bulur.

 

Profesyonel hizmet, amatör ruh ilkesiyle hareket eden IŞIK FOTOĞRAF  her işine aynı profesyonellikte yaklaşarak müşteri memnuniyetini kurum kültürünün odağında bulundurur. Müşteriyle iş münasebetinin yanında dostluk köprüleri kurarak, oluşturduğu güveni sağlam temellere dayandırır.

 

Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan  IŞIK FOTOĞRAF elde ettiği başarıların güçlü bir takım ruhuna borçlu olduğunu bilir.

 

IŞIK FOTOĞRAF ile bugün, yarın ve her zaman anı yakalayın…